Kategoriler

Fırsat Köşesi

baza ve yataklarda kampanya indirimli yeni ürünler
Anasayfa »  Hakkımızda « Geri

1980 li yıllarda kurulan Eminev Mobilya yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.

Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Eminev Mobilya her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Eminev Mobilya’dan alışveriş yapmanın en büyük avantajları; Sitemizde satışa sunduğumuz mobilyalar da müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunarız, her üründe en uygun fiyatı yakalarız.

Özel siparişle mobilya ihtiyaçlarınız için kendi bünyemizde işinin ehli mobilya ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda köşe koltuk takımlarında da istenilen renklerde ve ölçülerde özel siparişle koltuk takımı siparişi alabilmekteyiz.

En güzel ve moda yatak odası takımları, en şık yemek odası modelleri, en renkli genç odası takımları, en uygun fiyata tv ünitesi modelleri, en ideal tasarımdaki portmanto ve ayakkabılık çeşitleri, en kullanışlı ölçülerde sürgülü gardroplar ile kalite, zerafet ve indirimin buluştuğu tek adres Eminev Mobilya 'ya sizleri davet etmenin sevinci içindeyiz.     

Eminev Mobilya    

web adresi: http://www.eminevmobilya.com/

facebook:  https://www.facebook.com/eminev.mobilya

facebook sayfa: https://www.facebook.com/Eminev-Mobilya-148098538696100/         

instagram: https://www.instagram.com/eminevmobilya/