Anasayfa »  Ana Kategori » Alt Kategori
  • Ürün Adı : Serra Çay Seti
  • Fiyat : 3690,00 TL
  • İndirimli Fiyat : 2690,00 TL
  • Havale İle : 2579,3 (% 3 indirimli)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUGA MOBİLYA

Sonbahar için büyük rahat örgülerden daha iyi bir şey var mı? Örgü battaniyeler ve yastıklar, mevsimi kucaklamak için her odaya harika katkılar sağlar. Endüstriyel veya modern mobilyalarla en moda mekanlar bile sonbaharda birkaç örgü battaniyeyle kolayca yumuşatılır.

Ekose, herkesin çayı olmayan bir modeldir, ancak bu sonbahar, ekose battaniyeler ve yastıklar, bazı insanların bu sonbaharda modern ve geleneksel dekoru karıştırdığı popüler bir yoldur. Bu, sezon için ekose içeren daha geniş moda trendini yansıtıyor.

Hem örgüler hem de ekoseler, modern alanınızı rahat ve davetkar hissettirmek için sonbahar dekorunuzda kullanabileceğiniz harika malzemeler ve desenlerdir.

Aydınlatma, modern mekanınızı daha rahat hissettirmenin en iyi yollarından biridir. Peri ışıkları asmak, hem içeride hem dışarıda birkaç yıldır popüler olmuştur. Bu yıl bu trendin bir bükümü, dekoratif parçalarınızın bir parçası olarak küçük ışıklar kullanmaktır. Işıklar, çuval bezi ve ip ile doldurulmuş DIY mason kavanozları, iç ve dış mekanlar için güzel merkez parçaları oluşturabilir.

Gelenklerinizin ve kuru çiçeklerinizin etrafına küçük LED ışıkları sarmak da çok geleneksel bir dekor trendini modernize etmenin harika bir yoludur.

EVMODA MOBİLYA

Doku eklemek, evinizi daha sıcak hale getirmenin en iyi ve en kolay yoludur. Steril, endüstriyel tasarımlar genellikle pürüzsüz, parlak dokularla karakterize edilir. Kadife, suni kürk, kaşmir, tüvit, yün ve deri gibi daha fazlasını eklediğinizde, alan yumuşar ve daha davetkar hissettirir.

Mobilyaları değiştirmeden modern tasarımınızı daha rahat hale getirmek için kullanabileceğiniz birkaç kolay aksesuar var. Yastıklar ve battaniyeler, kışın stokladığımız standart ürünlerdir, ancak ekleyebileceğiniz çok şey var!

Döşemeniz varsa, masanızın altına bir alan halısı veya suni kürk halı eklemek bir odayı ısıtmaya yardımcı olur. Mevcut raflara daha fazla kitap eklemek eski bir kütüphanenin görüntüsünü oluşturur - içinde bulunabileceğiniz en rahat ortamlardan biri! Taze çiçeklerle dolu vazolar yerine çubuklar, kurdeleler ve kuru çiçekler kullanmak, her hafta değiştirmek zorunda olmadığın bir çekicilik katmanın kolay bir yolu olabilir!

Bir odadaki sıcak tonlar, bir parça yün mobilya eklemek kadar onu tamamen değiştirebilir. Evinizdeki tüm ampulleri söndürmek istemeyebilirsiniz, ancak yan lambalardan bir veya ikisini değiştirmek veya okuma lambalarını değiştirmek büyük fark yaratabilir. Bronz veya bakır tonlu ampuller veya kısma anahtarlı ışıklar, bir odanın daha rahat hissetmesine yardımcı olur ve tüm renk düzeninizin ve tasarımınızın estetiğini değiştirebilir! Edison ampuller de bu hissi yaratmanın harika bir yoludur.

Yeni bir ayakta lamba, okuma lambası veya yan ışık eklemek, henüz alanınızda yoksa, tatil spesiyallerini izlerken veya iyi arkadaşlarınızla dinlenirken odadaki aydınlatmayı loş tutmanın harika bir yoludur.

MONDİ MOBİLYA

Parlak renklerle çalışmak biraz korkutucu olabilir. Mükemmel renkleri, kontrast için nötrleri seçmek ve mükemmel aksesuarları ve modern mobilyaları bulmak göz korkutucu olabilir. Bu yüzden çoğumuz evlerimizi dekore etmek için nötr tonlara yerleşiyoruz - bej, kahverengi, siyah, beyaz, gri, belki biraz yanık turuncu veya lacivert maceraya atılıyor.

Neşeli renklerin korkutucu veya çocuksu olması gerekmez. Doğru planlama ve değerlendirme ile parlak renklerle dekorasyon, yakın zamanda sıkılmayacağınız veya korkmayacağınız önemli bir etki yaratabilir!

Parlak renklerle süslemeye ilk adımınızsa, süreci kolaylaştırmak için aklınızda bulundurmanız gereken birkaç basit ipucu vardır:
● Önce renginizle hangi nötrü eşleştirmek istediğinizi seçin. Bunu ilk kez yaptığınızda, bunalmadan veya kontrolden çıkmadan seçtiğiniz parlakları hizada tutabilirsiniz.
● Taahhüt etmeden önce her zaman parlak renk örneklerini test edin. İster kumaş ister boya olsun, onu eve getirmek ve tam olarak nasıl görüneceğini görmek için test etmek önemlidir.
● Sıcak ve soğuk renkleri dengeleyin.
● Macenta ve pembe çalışılması zor renklerdir - her zaman nötr tonlarla tonlarını azaltın.

Bunları göz önünde bulundurarak, bir sonraki seviyeye geçmenin zamanı geldi!

İrfan home mobilya

Mobilya döşemeciliği söz konusu olduğunda müşterilerimizin çoğu bize hakiki deri ve deri arasındaki farkı soracaktır. Bu soruları cevaplamak için yazmaya karar verdik ve bu on yılın en popüler paylaşımlarımızdan biri olduğu ortaya çıktı.

Bu yazıda, malzemeler arasındaki farkların yanı sıra faydalarını ve dezavantajlarını keşfediyoruz. Daha da önemlisi, belirli durumlarda hangi malzemenin en iyi olacağına baktık. Deri daha nefes alabilir, daha sıcak alanlar için harikadır, derinin temizlenmesi daha kolaydır, bu da onu küçük çocuklu alanlar veya gıda endüstrisindeki alanlar için mükemmel kılar.

Krom ve paslanmaz çelik hakkındaki gönderimiz biraz farklıydı - deri ve deri genellikle çok benzer görünürken, krom ve paslanmaz çelik nadiren benzer. Hangisini daha çok sevdiğinizi biliyor olabilirsiniz, ancak bu, alanınızda kalıcı olacak mı?

Krom, temiz, endüstriyel görünümü nedeniyle son yıllarda popülaritesinde bir canlanma gördü. Çok sayıda dekor seçeneği ve çok fazla kir veya sürtünme görmeyen alanlardaki modern mobilyalarda harikadır. Paslanmaz çelik, dayanıklıdır ve ağır aşınma ve yıpranmaya dayanabilen uzun ömürlü mobilyalar oluşturmak için harikadır. Alanınızda hangisini tercih edersiniz ?

Kargılı Mobilya

Doğru mobilya parçası bir odayı tamamen dönüştürebilir. İster bir sanat eseri, ister bir aydınlatma armatürü, ister özel bir sandalye veya parlak renkli bir masa olsun, sizinle konuşan bir parça bulduğunuzda, etrafındaki alanın geri kalanını tasarlayabilirsiniz.

Bu yıl için pek çok popüler tasarımda yer almaya başlayan yeni ve heyecan verici oturma trendleri var. İfade parçalarınız olarak modern sandalyeler, kanepeler ve diğer oturma seçeneklerini kullanmak, mekanınızda konfor ve modernliği birleştirmenin harika bir yolu olabilir.

İşte bu yıl için en sevdiğimiz modern koltuk trendlerinden bazıları!

Bunlar Eminev Mobilya’daki favori yeni oturma trendimiz. Modern puflar ve sedirler her alan için harikadır çünkü düzenlenmesi ve yeniden düzenlenmesi kolaydır, çok kullanımlıdır ve büyük olduğu kadar küçük alanlara da sığarlar. Bunlar her yerde ortaya çıkıyor! Evlerde, aile odaları ve dinlenme odaları için harikadırlar çünkü tüm ailenizin kalacağı günler için kolayca oturma yeri ekleyebilirler. Ticari tasarımda bunları salonlarda, restoranlarda, toplantı odalarında, ofislerde, otellerde görüyoruz - gökyüzü sınırdır.

Puflar, gerektiğinde masa olarak da ikiye katlanabilir. İçecekler, kitaplar veya yiyecekler için düz bir yüzey sağlamak için üstüne bir tepsi yerleştirebilirsiniz!

Yıldız Mobilya

Profesyonel bir ofis tasarımı düşündüğünüzde aklınıza muhtemelen maun masalar, ahşap kapılar ve büyük, kapalı toplantı odaları geliyor. Bu geleneksel profesyonel ofis tasarımı olabilir, ancak çalışma ortamları ve akışındaki modern eğilimler ve değişiklikler, profesyonel bir alanın geleneksel olmak zorunda olmadığı anlamına gelir.

Ofis alanınızın profesyonel olmasını istemeniz, aynı zamanda modern ve benzersiz olamayacağı anlamına gelmez. Birkaç şeyi göz önünde bulundurarak, profesyonel ve modern bir tasarımı kolayca karıştırabilirsiniz.

Bir şirketi başarılı kılan şeylerden biri, hikayesini ne kadar iyi anlattığıdır. En iyi ofis alanları yalnızca işlevsel olmakla kalmaz, aynı zamanda bir şirketin ruhunu da yakalamaya çalışır. Tasarımınızda öne çıkacak birkaç vurgu parçası seçerek, şirketinizin yaratıcılığını ve kıvılcımını gösterirsiniz.

Şirket logolu vurgulu bir duvar, izlenecek yollardan biridir. Ayrıca alanı canlandırmak için parlak renkli ofis koltukları olan toplantı odaları veya ortak çalışma alanlarınız da olabilir. Aksan sandalyeler, estetiği değiştirmek ve genel tasarıma katkıda bulunmak için ofisin herhangi bir yerinde kullanılabilir.

Birçok ofis de ortak alanlarda puf kullanmaya başlıyor. Bunlar oturma ve masa alanı olarak çift görevli çalıştıkları için, çalışanlarınızın yeni bir ortamda çalışması için harika fırsatlar sağlayabilir. Bazı parlak malzemelerle ve doğru yerlerde, bunlar ofis tasarımınız için de aksan görevi görebilir.

İder Mobilya

Çoğu apartman dairesi ve apartman dairesinde çok fazla alan yoktur. Çoğu şehirde apartman dairelerinde özel bir yemek odası olmayacak. Ancak bu, her gece koltuğunuzda akşam yemeği yemeniz gerektiği anlamına gelmez!
Bir apartman dairesinde yemek alanı yaratmak, doğru mobilyayı bulmanın, alanı olabildiğince iyi kullanmanın ve dekoru kendi yararınıza kullanmanın bir kombinasyonudur. Son on yılda apartman dairesinde yaşanan artış nedeniyle, mobilya tasarımcıları bu küçük alanlar için mükemmel olan bazı güzel yemek odası mobilyaları yarattılar. Doğru dekorun yanı sıra doğru masa, tezgah alanı, yemek sandalyeleri ve bar taburelerini bulursanız, dairenizde mükemmel bir yemek alanı yaratabilirsiniz!

Bir apartman dairesi için yemek sandalyesi seçmek biraz çalışma gerektirir. Hacimli koltuklardan kaçınmak ve minimum yer kaplamak için kompakt sandalyeler seçmek istersiniz. Kullanılmadıklarında bir masanın altına kolayca sıkışabilen tekerlekli sandalyeler, yerden tasarruf etmek için harika bir seçenektir. İstiflenebilir sandalyeler, Uni 550 veya Nassau 533 gibi alanınızda da işe yarayabilir. Bu basit sandalyeler, bir duvar boyunca istiflenebilir ve kullanılmadığında bitki tutucu veya kitaplık olarak ikiye katlanabilir.

Apartman daireniz için yemek sandalyesi satın almadan önce daima ölçü aldığınızdan emin olun. Alanı ölçmek zor olabilir ve ne kadar alanınız olduğunu abartabilir ve çok fazla sandalye veya çok büyük sandalye satın alabilirsiniz.

Apartman dairenizde tek bir geniş yaşam alanınız varsa, oturma odası alanınızı yemek odası alanınızdan ayırmak zor olabilir. Bunu yapmanın en iyi yolu, bazı özel tasarım ve dekor seçimleridir.

Küçük yemek masanızın ve sandalyelerinizin etrafındaki duvarda farklı sanat eserleri kullanmak, onu kendi alanı olarak ayırmanıza yardımcı olabilir. Masanın altına bir halı koymak bir başka harika örnek. Sık gördüğümüz şey, insanların en yakın duvara bir ayna asmasıdır çünkü bu çift görevlidir - bu, onu odanın geri kalanından ayıran farklı bir dekor türüdür ve alanı daha büyük gösterir. Alanı apartmanın geri kalanından ayıracak bir dekorunuz olduğu sürece, kendi ayrı yemek odanız varmış gibi hissedeceksiniz!

Saraylı Mobilya

Modern mobilyalarınız için mükemmel döşemeyi seçmek, tüm farklı çeşitler nedeniyle çok düşünmeyi gerektirir! Mükemmel görünümü seçerken mevcut olan çeşitli seçenekler hem pozitif hem de negatiflerle birlikte gelir!

Deri, hakiki deriye büyük benzerliği nedeniyle işletmelerde ve ofislerde modern mobilyalar için en popüler döşeme türlerinden biridir. Bununla birlikte, PPM, ülke çapında yayılan en yeni döşeme türüdür! Bylondon Mobilya’da bize her zaman farklı döşeme seçeneklerinin faydaları sorulur. Suni deri ve PPM, hem büyük faydalar hem de çok az dezavantajla gelir, bu da onları konaklama endüstrisi, evler, ofisler ve çok daha fazlası için mükemmel kılar.

Deri, gerçek hakiki deriye benziyor, buna şüphe yok! Modern Mobilya döşemelerinde kullanmak için en uygun malzemedir ve her mobilya parçasına mükemmel dayanıklılık sağlar. En nefes alabilen, antimikrobiyal ve alev geciktirici malzeme ile her türlü iklim değişikliğini önleyebilir!

Deri malzemeyle ilgili en iyi şey, silmek ve gitmek için mükemmel bir malzeme olmasıdır; temizlemeyi çok kolaylaştırıyor! İstenmeyen tozu temizlemek için gereken tek şey temiz bir bezle silinmektir. Birkaç adım daha atmak istiyorsanız, sabunlu su gitmenin yolu! İhtiyacınız olan tek şey, biraz sabunlu su ve istenmeyen kalıntıları gidermek için basit beyaz bir bezdir. Son adım, kuruduğundan emin olmaktır. Bu iki adım, en güzel mobilyayı korumak için mükemmeldir! Bu malzeme, mükemmel durumunu korumak için herhangi bir ağartıcı veya alkol gerektirmez.

Deri, gerçek derinin fiziksel görünümünün yanı sıra gerçek derinin dayanıklılığını andıran sentetik bir malzemedir! Bu malzeme kuşkusuz en rahat deneyimi sağlamak için mobilya, araba ve daha fazlası gibi kullanımlar için dünya çapında birçok şirkete tanıtıldı! Size fayda sağlamak için konfor, lüks ve şıklığı bir arada gösterir! En yeni suni deri malzemesinin nefes alabilir, dayanıklı ve tüm iklim koşulları için mükemmel olduğu gösterilmiştir, ancak çok uzun süre güneşte bırakılırsa daha sıcak olabilir. Deri malzeme 1 mm kalınlığa sahiptir ve nefes alabilirlik etkisinin oluşmasına izin veren oldukça ince! Muhtemel gerilme, çatlama veya çok hızlı ısıtma olasılığından birkaçıyla ilgili olabilir. Bununla birlikte, belirtildiği gibi doğru bakımla,

Her malzemenin artıları ve eksileri olduğu için, deri söz konusu olduğunda size harika bir deneyim sunan çok az şey vardır!

Tanrıverdi Mobilya

İster doktor muayenehanesi ister diş hekimi olsun, çoğu hastanın kapıdan girdikten sonra görmeyi umduğu şey nedir? Güzel bir oturma alanı, zarif ama düzenli bir resepsiyon masası ve kendilerini rahat hissettirecek farklı aksesuarlar. Modern mobilyalar birçok sağlık kuruluşunda hastalara, çalışanlara ve diğer herkese kucak açmada büyük rol oynamaktadır. Bylondon Mobilya’nın mobilyaları, mobilyadan çok daha fazlasını vermeyi garanti ederken, hastaların her zaman hatırlayacağı bir deneyimdir.

Müşterilerin, hastaların ve müşterilerin ilk baktığı şeyler, en büyük izlenimi bırakan şeylerdir. Bylondon Mobilya’da modern mobilyalar tüm odayı bir araya getirmeye yardımcı olur. Daha önce de açıkladığımız gibi, sağlık kuruluşunda hastayı evinde, rahat ve en önemlisi kendinden emin hissettirmek istiyoruz.

Eminev Mobilya’nın sunduğu çeşitli sandalyelerle başlayalım. Çocuk doktorunun muayenehanesinde mükemmel görünecek Soho ahşap sandalyeden, her bekleme odasına uygun Crescent tel sandalyeye. Her sağlık tesisi için hazır bir sandalye bulunmaktadır. Sandalye çeşitliliği sonsuzdur ve şüphesiz hastaları ve / veya müşterileri etkileyecektir.

Eminev Mobilya sadece modern mobilyaların en iyi görünümünü sunmakla kalmaz, aynı zamanda en yüksek kaliteyi de sağlar. Hastalar her gün sağlık tesislerine girip çıkıyor, bu da modern mobilyaların kalitesinin uzun ömürlü olmasını sağlamak için çok önemli olduğu anlamına geliyor. Sunduğumuz modern mobilyaların bakımı, önümüzdeki yıllarda en iyi koşullarda kalmasını sağlamak için birkaç hızlı ve kolay adımdır.

Gündoğdu Mobilya

Covid-19'un hızlı yayılması, birçok işvereni, çalışanlarını evden çalışmaları için görevlendirmeye teşvik etti. Uzaktan çalışmanın, yatağınızla sınırlı kalma veya belirlenmiş bir koltukta mücadele etme gibi zorlukları vardır. Bu, her zaman hayalini kurduğunuz ideal ev ofisi modellemek için mükemmel bir fırsat olabilir! Birkaç mobilya parçasının yaratıcılığı, üretkenliği ve konsantrasyonu artırmaya yardımcı olabileceğini kim bilebilirdi? Eminev Mobilya modern mobilyalarla evden çalışma başarınıza katkıda bulunan bir alan yaratmanıza yardımcı olmak için burada!

Bu modern ve şık parçalarla hayalinizdeki ev ofisini kurun!

İş ihtiyaçlarınız için mükemmel masayı seçmek, çalışma alanınızı tamamlayacaktır. Ferah ve modern bir masaya sahip olmak, ev ofisinizde ilham almanızı ve organize olmanızı sağlayacaktır. Eminev Mobilya’da sizin için çeşitli farklı modern masalar var!

Berke Mobilya

Normal günlerde birçok insan mobilyalarının belirli alanlarını temizlemeyi unutur. Bununla birlikte, salgın nedeniyle sağlıklarının iyi olduğundan emin olmak için çevrelerine çok dikkat etmek önemlidir. Bu nedenle, kendi kendine izolasyon içinde sağlığı korumak, atılması gereken bir adımdır. Özellikle zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz mobilyaların temizlenmesi çok önemlidir.

İster oturduğunuz kanepe ister uzandığınız yatak olsun, döşemeli mobilyaların temizliği sizin ve diğerlerinin virüsün yayılmasını önleme konusunda kendinizden emin olmanızı sağlar. Mobilyaları temizlerken akılda tutulması gereken birkaç nokta vardır:

- Ellerinizi sabun ve suyla yıkayarak başlayın (yaklaşık ~ 20sn)
- Sizi zararlı patojenlerden korumak için eldiven giyin
- Özellikle çatlaklar gibi küçük alanlarda sık sık elektrikli süpürge yapın
- Mobilyaların tozunu alın
- Uygun dezenfekte ürünleri kullanın mobilya malzemesi
- Gerekirse profesyonel temizlikçilerden randevu alın

Farklı döşemelik mobilyaları temizlemenin birçok yolu vardır. Leke çıkarıcı, deri temizleyici, çizik solüsyonu veya hatta ahşap parlatıcı olabilir. Bununla birlikte, kendi kendine izolasyon sırasında hangi ürünü satın almanız gerektiği konusunda strese gerek yoktur. Yaratıcı olmak ve ev ilaçlarını kullanmak, mobilyaların temizliği için aynı derecede faydalıdır! Belirtildiği gibi, çatlaklar gibi küçük alanları süpürmek ve mobilyaların tozunu almak, mobilyanın temiz kalmasını sağlamanın yollarıdır. Mobilyaları dezenfekte etmenin başka yollarını arıyorsanız, ürün bakımı harika bir kaynaktır. Eminev Mobilya web sitesinde sayfa! Farklı mobilya türlerini nasıl dezenfekte edeceğiniz konusunda size en iyi ipuçlarını sunar. Örneğin, Eminev Mobilya, en iyi sonuçları elde etmek için cam elyafını ılık suyla ve ev deterjanıyla bir bezle temizlemeyi önerir.

Evinizi evde ilaçlarla temizlemek, kendi kendine tecrit halindeyken gitmenin harika bir yoludur. Bununla birlikte, zihninizi rahatlatmak için profesyonel bir mobilya temizleyicisi ve / veya halı temizleyicisi aramak, mobilyalarınızın lekesiz olmasını sağlayabilir. Mikropların ve virüslerin yayılmasının önlenmesine yardımcı olmak.

Masko

Modern mobilya neden önemlidir? Yaşam tarzınızı ve kendinizi ifade etmenin mükemmel bir yolu olduğunu söyleyelim. İster konut ister ticari olsun, mobilyalarınız en iyi mobilyalarla kendi adına konuşsun!

Odanızı canlandırmanın en iyi yolu, bulabileceğiniz eşsiz ve çağdaş modern mobilyalar kullanmaktır. Odaya giren herkese bu rahat atmosferi getirin. Modern mobilyalarla ilgili harika bir şey, mobilyaların sabit bir tarzının olmamasıdır. Trendler değiştikçe, modern mobilyalar zamansızdır. Eminev Mobilya, her büyüklükteki ticari veya konut projelerine uygun çeşitli çağdaş ürün koleksiyonlarına sahiptir. Herkesi suskun bırakarak, alanınızı kendinize özgü hale getirin. Bununla birlikte, modern mobilyayı harika kılan tek şey görünüm değildir. Mobilya, en yüksek kalite, renk, malzeme ve kumaşlarla kendi adına konuşuyor. Bylondon Mobilya uzmanlarımız, müşterinin her zaman memnun kalmasını sağlamak için her gün mükemmel modern mobilyalar. Eminev Mobilya mobilyalarının her bir parçası yüksek kalitede ve uzun süreli dayanıklılığa sahiptir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş çeşitlilik sayesinde, "mükemmel görünümü” elde etmek için mobilyayı istediğiniz şekilde değiştirin. Belirli bir Shade ister misiniz? Kontur?Renk? Görünüşüne uymak için. Modern mobilyalar sizi korudu. Her zaman insanların istediği şeye uyum sağlar. Konut ve / veya ticari alanınızı sizin için mükemmel hale getirin.

Modoko

Yazı düşündüğümüzde, parlaklığı hayal ederiz. Parlaklığın sadece güneşten gelmesi gerekmez. Evlerimizi de aydınlatabiliriz. Bir odayı aydınlatmanın bir yolu, pencerenizin veya lambalarınızın yanına bir ayna koymaktır. Malta veya Anna aynamız, evinizin herhangi bir odası için mükemmel bir ek olacaktır. Bu aynalar, her ikisinin de raf seçeneklerine sahip olması nedeniyle tipik aynalarınız değildir.

Bu yaz için siyah, kahverengi ve gri gibi sessiz renkleri kullanmanızı öneriyoruz. Eminev Mobilya, çeşitli renklere ek olarak rahatlığa da odaklanır. Sadece odanızı aydınlatacak bir renk elde etmekle kalmayacak, mobilyalarımız bu yaz size istediğiniz konforu verecek. Bylondon Mobilya’nın Hollywood Seksiyonel kanepe, ayarlanabilir arkalığı ve krem ​​rengi veya gri rengi ile bu yaz için mükemmel olacak. Bylondon Mobilya’nın Crescent seçiminde sandalyeler açısından beyaz, gri ve açık mavi açık renklerde çeşitli yuvarlak sandalyeler bulunuyor. Bunlar masa seçimlerimizden biriyle iyi gider.

Evinizi aydınlatmanın bir başka yolu da şeffaf mobilyalar eklemektir. Eminev Mobilya’nın tango cam yemek masası, mutfağınızı daha yaz havasına dönüştürmek için harika bir yol olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli boyutlar ve temel renkler vardır. Bedeninize ve temel renk tercihinize bağlı olarak doğru olanı bulabilirsiniz.

Evgör Mobilya

Birçok restoranın teraslarını açmasına izin verildiği heyecan verici haberlerle birlikte, doğru sandalyeleri bulmak önemlidir. Metal, plastik ve ahşap olmak üzere üç tip kaideye sahip olan Bylondon Mobilya koleksiyonumuzu sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Dış mekan için sandalye satın alırken akılda tutulması gereken birkaç faktör vardır. Bazı faktörler dayanıklılık, stil ve bakımı içerir.

Tüm bu faktörlere bakıldığında metal sandalyeler genellikle daha uzun ömürlüdür. Metal çok güçlüdür, bu da daha fazla şekil ve tasarıma izin verir. Tarz sahibi güçlü sandalyelere sahip olmak ne kadar harika! Türkiye'den Eminev Mobilya’nın koleksiyonunda şu anda iki tarz metal sandalye var. Çok fazla detaya sahipler ve çeşitli renklerde gelirler.

Eminev Mobilya’nın metal tabanlı sandalyelerinin bir başka avantajı da dayanıklılığıdır. Ahşap veya plastik gibi diğer malzemelerle karşılaştırıldığında metal çok daha dayanıklıdır. Bu, diğer malzemelerden çok daha uzun süre dayanabileceği anlamına gelir. Bahsedilen bu diğer malzemeler, günlük aşınma ve yıpranmaya karşı daha kırılgandır.

Bakım, Eminev Mobilya’nın metal sandalyelerinin bir başka avantajıdır. Metal, diğer malzemelere göre daha az emicidir, yani temizlenmesi çok daha kolaydır. Bu, özellikle terasları kurarken önemlidir. Dışarıda oldukları için zaten daha fazla temizliğe ihtiyaç duydukları için, temizlenmesi kolay bir malzeme seçmek istersiniz.

Balhome Mobilya

Sanırım bu yaz evimizde çok daha fazla zaman geçirdiğimiz konusunda hepimiz hemfikir olabiliriz. Eminev Mobilya aynalarından birini kullanarak evinizin parlaklığını artırarak yaz saati parlaklığını artırabilirsiniz.

Anna koleksiyonumuzdaki bu ayna, sofistike bir görünüm vermek için ahşap bir çerçeveye sahiptir ve odanızın temasına kolayca uyum sağlayabilir. İki bordür rengi arasından seçim yapabilirsiniz - venge meşe ve ceviz kaplama. Bu ayna, rafı ile modern bir tasarıma sahiptir ve yatak odanıza koymak için güzel bir ayna yapar. Evinizde daha fazla parlaklık elde etmek için bunu giriş kapınızın yanına koyun.

Malta koleksiyonumuzdaki bu ayna üç farklı boyutta geliyor. İki renge sahip geniş bir çerçeveye sahiptir - venge meşe ve ceviz kaplama. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı boyutları ve renkleri ile, yatak odanızın temasına ve konseptine uyacak ideal olanı bulacaksınız. Eminev Mobilya, dikdörtgen şekli nedeniyle bu aynayı bir yatak odasında duvara asmanızı önerir. Tüm o yaz enerjisini aldığınızdan emin olarak, uyandığınızda odanız daha da parlak olacak!

Malta koleksiyonumuzdaki bu aynada ayrıca telefonunuzu veya küçük eşyalarınızı üzerine koymanıza izin veren bir raf da vardır. Ceviz kaplama çerçevesi, ona öne çıkması ve birçok temayla eşleşmesi için sofistike bir görünüm kazandırır. Ayrıca, hangisinin oda temanıza daha çok uyacağını seçme seçeneği sunan üç farklı boyutta mevcuttur. Bu aynayı pencereye yakın bir yemek odasına koymanızı öneririz. Bu, akşam yemeği yerken evinizi daha da parlak hale getirecek ve odanıza modern ve sofistike bir görünüm kazandıracaktır.

Enginev Mobilya

Bu şık rahat ve modern bir görünüme sahip. Rahat bir arkalığa sahiptir ve yüksekliği kolayca ayarlanabilmekte, bu da onu birçok amaç için ideal hale getirmektedir. Turkuaz, gök mavisi, fuşya ve turuncu gibi parlak renklere sahiptir. Bylondon Mobilya bu taburelerin yüksek bir mutfak masası veya bar için kullanılmasını önerir. Odanızı bu yaz modern bir görünümle aydınlatacak.

Bu sandalyenin rahat bir oturağı ve arkalığı vardır. Deri koltuk ve ahşap tabanı, 2021 yazı için mükemmel, modern bir görünüm kazandırıyor! Baz, iki renkte gelir, masif kayın ceviz kaplama veya Amerikan doğal dişbudak. Koltuklar birçok renkte sunuluyor ve temanıza uygun seçim yapabileceğiniz birçok seçenek sunuyor. Bylondon Mobilya gök mavisi, turkuaz, turuncu, kırmızı, tuğla veya fıstık gibi parlak renk seçeneklerinden herhangi birini seçmenizi önerir. Bu sandalyeleri bir mutfakta da masanız için kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bu modern tabure, ayarlanabilen benzersiz bir oturma yerine ve yüksekliğe sahiptir. Ayrıca oturmayı daha da rahat hale getiren bir ayak dayama yeri vardır. Bu tabureyi bir bar için veya banyoda kullanmanızı tavsiye ederiz. Hazırlanırken bir içkinin tadını çıkarırken veya tuvalette bu tabureye oturabilirsiniz. Eşsiz koltuk şekli ve parlak rengi ile bu, her odaya modern bir 2020 yaz havası verecektir.

Engince Mobilya

Sonbaharın çok yakında gelmesi ile (buna inanamayacağımızı da biliyorum), Bylondon Mobilya bu sonbaharda evinizi dönüştürmek için size yeni mobilyalarımızı göstermekten çok heyecan duyuyor. Sehpalardan yemek masalarına ve sandalyelere, bu sonbaharda evinize rahat ama modern bir görünüm vermek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Uzun bir iş gününün ardından akşamlarımızı geçirdiğimiz oturma odasının önemli bir parçası sehpa. Gerçekten ne kadar önemli olduğunu anlamayabiliriz! En sevdiğiniz şovu izlerken kahvemizi üzerine koymak veya aile sohbetleri yaparken etrafında toplanmak için kullanırız. Ayrıca çoğu zaman oturma odasında geçirdikleri için misafirlerimizi ağırladığımızda en önemli mobilya parçalarından biridir. Sehpa, tüm oturma odanızın havasını değiştirebilir.

Tüm bunlar, oturma odanızı öne çıkaracak modern bir sehpaya sahip olmanızı istiyoruz. Ripples Sehpamız, şeklini ve görünümünü tercihinize göre değiştirebileceğiniz için benzersizdir. Kahverengi ahşap rengi ve kendine has şekli ile 2020 sonbaharına uygundur.

Bir diğer önemli mobilya parçası yemek masasıdır. Ailelerimizin tadını çıkaran aileler olarak orada vakit geçiriyoruz, ayrıca misafirlerimiz ve ailemiz var. En değerli anılarımızdan bazıları bu toplantılarda yaşanıyor. Bu sonbaharda yemek odanıza modern bir görünüm kazandırarak bu anları bu sonbaharda daha da özel ve heyecan verici hale getirelim.

Eminev Mobilya’nın genişletilebilir Ana masası, genişletilebildiği için başka hiçbir şeye benzemez. İster yakın ailenizle küçük bir akşam yemeği yemek isteyin, ister birkaç misafir ağırlayın, bu masa her iki işlevi de yerine getirebilecek! Yemek odanıza daha da fazla bir sonbahar havası vermek için, tercih ettiğiniz tüm sonbahar temalı orta parçaları ve aksesuarları eklemenizi öneririz.

Yemek odasını tamamlamak için Eminev Mobilya’nın Tiffany koleksiyonunda rahat ve modern görünümlü sandalyeler var. En sevdiğiniz yemeği yerken oturduğunuz sandalyenin rahat olması önemlidir. Uzun sırtlığı ve rahat oturma yeri ile bu sandalye, yemeklerinizin tadını daha da keyifli hale getirecek.

Vivense Mobilya

Bu okul yılı diğerlerinden farklıdır; bazı öğrenciler okula gidiyor, diğerleri ise çalışmalarını evde tamamlıyor. Odanızı güzel ve modern bir çalışma alanına nasıl dönüştüreceğinizi aniden anlamak zor olabilir, ancak Eminev Mobilya size yardımcı olmak için burada!

Sanırım hepimiz bir çalışma masasının çalışma alanının en önemli kısmı değilse de en önemli parçalarından biri olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. İster dizüstü bilgisayarınızı ister çalışma notlarınızı yerleştirmek için kullanılsın, bu öğeleri düzenlemek için rahat bir alana ihtiyacınız var. Çalışma alanımız düzenli veya düzenli olmadığında çalışmak çok zor olabilir. Odanıza modern bir görünüm kazandıracak ve evde ders çalışmayı her zamankinden daha heyecanlı hale getirecek bazı önerilerimiz var!

York Masamızın kitaplarınızı, dizüstü bilgisayarlarınızı, notlarınızı veya çalışmanız gereken her şeyi bırakabileceğiniz iki çekmecesi vardır. Çevrimiçi dersiniz başlamadan önce organize olmak için çok fazla zaman harcamadan öğelerinizi hızlıca alabilirsiniz. Modern Masamız ise uzatılabilir, bu da notlarınızı düzenlemek için daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda mükemmeldir.

Çalışma alanını tamamlamak için rahat bir sandalyeye ihtiyacınız var. Rahat bir sandalyeye sahip olmak, ders çalışmaya ne kadar iyi odaklanabileceğiniz konusunda büyük bir fark yaratabilir. Oturduğunuz yerden kalkmak istemeyeceğiniz kadar rahat bir sandalyede oturduğunuzu hayal edin! Bir sandalye ararken, yüksekliği ayarlanabilir ve arkalıklı rahat bir koltuk aramanızı öneririz. Patara Ofis koltuğumuz tüm bu bileşenlere ve aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok renge sahiptir.

En önemli parçalar dışında - sandalye ve masa, çalışma alanınızı güzelleştirmenin başka yolları da var. Sizler için şu önerilerimiz var:

- Renk: İster duvarda bir resim olsun, ister masanızdaki bazı bitkiler, odayı aydınlatacak bir şeyler ekleyin. O stresli günlerde bile ders çalışmayı çok stresli ve eğlenceli hale getirmeyecek!

- Aksesuarlar: Bu, motivasyonel bir alıntı resminden, bir kupa veya güzel bir kalem ve kalemlikten herhangi bir şey olabilir .Masanıza çalışmayı eğlenceli ve motive edecek bazı aksesuarlar koyun.

- Temizlik: İster inanın ister inanmayın, masa bile olsa işler düzensizleşebilir. Çalışmanızı ve ödevlerinizi tamamladıktan sonra masanızı temizlemek için biraz zaman ayırın. Çalışmak üzereyken temiz bir masa ve düzenli kitaplar, dizüstü bilgisayar, kalemler vb. Görmek onu çok daha eğlenceli ve daha kolay hale getirebilir.

Küçükçekmece Mobilya

Büyüklerin evlerine gittiğinizde veya o evleri hayal ettiğinizde gözünüze çok eşyalı, karmaşık evler geliyordur. Yıllar geçtikçe, çok eşyalı evler yerini daha sade ve az eşyalı evlere bıraktı. Sadece dekorasyon konusunda değil, mobilya seçimi konusunda da daha sade tercihler yapılıyor. Gümüşlük denilen mobilya,artık eskisi gibi kullanılmıyor. Büyük ve sadece misafirin oturabildiği koltuk takımları yerini, düz ve günlük kullanıma uygun koltuk takımlarına bıraktı. Oturma odasında veya misafir salonunda kullanılan gümüş, gold ve altın rengi detaylı mobilyalar, aksesuarlar raflara kaldırıldı. Yıllar geçtikçe nesiller de değişti ve büyüklerinden yadigar kalan zevkleri devam ettirmek yerine kendi zevklerini oluşturmayı tercih ettiler. Koyu kahverengi mobilyalara rağbet azaldı. Mobilya tasarımı gibi renkler de modernleşti. Küçükçekmece mobilya, modern mobilya tasarımları ve modern renklerini şubelerinin içinde barındırmaktadır. Koyu kahverengi, sütlü kahve tonları bir zamanlar severek kullanılırken, şimdi de nude tonlar ve daha canlı renkler severek kullanılıyor. Bu renkler sadece oturma grubu odaklı değil, evin birçok alanında kullanılmaya müsait renklerdir. Evinizin her köşesini zevkinize göre döşemeniz, evde kullanacağınız alanları da arttırabilmektedir. Kiler olarak kullanacağınız küçük bir odaya, eşyalarınızı rastgele bırakmak yerine; uygun renkli dolaplar kullanarak kilerinizi daha toplu bir görünüme kavuşturmuş olursunuz. Küçükçekmece mobilya, evinizin her köşesine uygun mobilyayı bulabileceğiniz bir çevre. Evlerin metrekaresine göre de kullanılan mobilyaların büyüklüğü, tasarımı hatta rengi bile değişiklik gösterebilmektedir. Güneş gören evlerde koyu renkli mobilyalar kullanılsa bile ev çok basık ve daraltıcı görünmeyebilir. Güneş görmeyen evlerde ise kullanılan koyu renkli mobilyalar ortamı hemen kasvete boğabiliyor. Aynı zamanda Küçükçekmece mobilya da renk çeşitliliğine sahip bir çevredir. Etnik desenler de kendisini mobilyada gösteriyor. Etnik desenin yaşadığınız ortama katacağı hava başkadır. Oturma odanızda kullanacağınız halınız, mutfağınızda kullanacağınız sandalye kılıfları, yatak odanızda kullanacağınız battaniyeniz ortamın havasını ve enerjisini hemen değiştirebilecektir. Daha çeşitli ve farklı desenlerin de içinde bulunduğu mobilyalara, Küçükçekmece mobilya çevresinde görebilirsiniz. Kitap okuyan herkes de güzel bir kitaplığa ve loş bir kitap okuma köşesine sahip olmak istemiştir. Kitapların dağınık durması birçok insanın canını sıkabilmektedir. Oturma odanızın veya yatak odanızın bir köşesini böyle bir aktivite için ayırabilirsiniz. Son yıllarda yatak odalarında daha çok beyaz mobilyalar seçilmesinin yanında kitaplık, çalışma masası tarzı mobilyalarda da beyaz renk ağırlıklı olarak seçilmektedir. Tabii ki diğer renklerde de kitaplık veya istediğiniz mobilyalar var fakat tercih edilen renklere göre çeşitlilik ve seçenek de artıyor. Evinizde kullanacağınız dikkat çekmeyen aksesuarlar da aslında büyük bir fark yaratıyor. Yaşadığınız ortamda kullanacağınız raflar, tablolar, şamdanlıklar, saksılar... bunların hepsi evinizi daha da güzelleştirebilecek dokunuşlar olabilir. Siz de yaşadığınız ortamı küçük veya büyük dokunuşlar ile güzelleştirebilirsiniz. Dağınık görüntüyü seviyorsanız renkli tablolar alarak, daha fazla aksesuar kullanarak dağınık olmadan da o görüntüyü elde edebilirsiniz. Zevkler de kişisel farklılıklar gibi çeşitlilik gösterebilmektedir. Zevkinize uygun yaşam alanını oluşturabilmek için Küçükçekmece mobilya çevresi bulunabilirlik ve kolay ulaşılabilirlik açısından size uygun olabilir. Yatak odanızda, oturma odanızda kullanacağınız örtüler de yaşadığınız ortama canlılık katabilir. Çiçekli, renkli örtüler daha çok yatak odalarında tercih edilirken, düz ve sade renkler daha çok oturma odasında tercih edilmektedir. Evlerde en az önem gösterilen yerlerden biri de mutfak olabilir. Daha az mobilya kullanıldığı için gerekli önemden mahrum kalan mutfağa uygun modern mutfak masalarına da ilgi gittikçe artmaya başlıyor. Sandalye yerine L koltuk şeklinde üretilen mutfak masalarının oturgaçları büyük mutfaklar için ideal masa takımı olabiliyor.

Çayırova Mobilya

Mobilya tercihimizde renklere, stillere ve daha pek çok şeye dikkat ederiz. Özellikle koltuk takımı, yatak, dolap gibi büyük eşyalarda en ufak detaylara bile dikkat etmek gerekiyor. Kimi insan mobilyalarını sade seçerken, kimisi gösterişli seçmeyi tercih ediyor. Kimisi klasik bir stilş benimserken kimisi modern bir stil benimsiyor. En doğru, bize en uygun mobilyaları bulmak vakit ve enerji istiyor. Çayırova mobilya mağazalarında aradığınız mobilyaları bulabilirsiniz. Mobilya evinizin en dikkat çeken parçalarıdır, onları seçerken özenli ve dikkatli davranmalısınız. Kendi stilinize uygun olmayan, içinize sinmeyen mobilya tercihlerinde bulunmak daha sonra pişman olmanıza neden olabilir. Bu sebeple yol haritanızı doğru belirlemelisiniz. Ürünlere bakarken kendinize ne istediğinizi sorabilirsiniz. En çok hangi mobilyayı ön plana çıkarmak istiyorsunuz, mobilyaları hiç ön plana çıkarmadan başka bir ögeyi mi ön plana çıkarmak istiyorsunuz? Mobilyalarda kullanmak istediğiniz renkler neler? Maksimum kaç renk kullanacaksınız? Bunları mobilya bakmaya başlamadan önce kafanızda kurgulayabilirsiniz. Çayırova mobilya dükkanlarını gezerek isteklerinize uygun mobilyalar bulabilirsiniz. Mobilya tercihinizde üç renkten fazla renk seçmemeye dikkat edin. Fazla renk kullanımı göz yorucudur. Ayrıca renkleri odalarınıza belli oranlarla dağıtın, her renk aynı oranda kullanılmasın. Bazı renkler daha ön planda olsun, hatta mümkünse bir temel renginiz olsun. Böylelikle daha sade ve daha az göz yoran bir oda tasarımına sahip olursunuz. Renkleri temel renklerden seçebilirsiniz. Temel renkler daha az risk taşıyan ve genellikle herkes tarafından beğenilen renklerdir. Temel renklerle odanızı süsleyip bir canlı rengi odanın bir noktasında kullanarak o rengi de patlatabilirsiniz. Veya ara renkler tercih edip bunları birbiri ile ya da temel renklerle kombinleyebilirsiniz. Örneğin bordo rengi krem rengi ile kombinleyip odanın sadece tek bir noktasında fuşya kullanarak fuşya rengini ön plana çıkartabilirsiniz. Renk komibinlemelerinde birbiri ile uyumsuz renkler seçmeyerek evinizi daha estetik hale getirebilirsiniz. İstediğiniz renk ve stilde mobilyayı Çayırova mobilya mağazalarında bulabileceğinizi düşünüyoruz. Çayırova mobilya mağazalarına bakmayı unutmayın. Bunun yanında stilinize uygun mobilyalar tercih etmelisiniz. Klasik mobilyalarda daha çok işleme, kabartma, oyma, kakma vardır ve bu tip mobilyalar daha gösterişlidir. Modern mobilyalar ise genellikle düz kesimli ve detayları az olan, detayları genellikle gümüş veya altın rengi fakat klasik mobilyalara göre daha sade olan mobilyalardır. Mobilya tercihinde bulunurken stilleri birbirine uyan mobilyalar tercih etmelisiniz. Örneğin işlemeli, kakmalı, ahşap renkli bir koltuk takımına modern, düz kesimli, işlemesiz bir berjer almanız odanızın uyumunu ve stilini bozar. Dolayısıyla sizin de stilinizi bozar. Çünkü odanız, eviniz sizi yansıtır. Bu sebeple mobilya tercihiniz birbiri ile uyumlu olmalıdır. Çayırova mobilyalarından mobilya tercihi yapabilirsiniz. Bununla birlikte mobilyalarınıza uygun halı, perde, parke ve duvar boyası veya duvarkağıdı tercih etmelisiniz. Örneğin modern bir koltuk takımı aldınız fakat halınız geleneksel desenlere sahip eski bir halı. Bu durumda odanızda yine bir uyumsuzluk meydana gelir. Parkelerde son dönemlerde açık gri renkler daha modern bir hava katıyor. Koyu renkler ise odayı kapatıyor ve daha geleneksel bir hava katıyor. Buna da dikkat edebilirsiniz. Dantelli perdeler genellikle geleneksel evlerde klasik mobilyalarla kombinlenir. Modern veya minimalist evlerde perdeler genellikle daha düz ve işlemesizdir. Tercihlerinizde buna da dikkat edebilirsiniz. Duvar boyasında kullandığınız renk odanızın ferahlığını en çok etkileyen etmenlerden biridir. Eğer odanızın daha ferah gözükmesini isterseniz açık veya orta tonlarda tercih yapabilir, koyu tonlardan uzak durabilirsiniz. Bununla beraber duvarkağıtları da odanın havasını değiştiren bir başka etmendir. Duvarkağıtları modern mobilyalarla genellikle daha sade biçimde, taş veya düz baskılarla kombinlenir. Stilinizi yansıtırken mobilyalarla bu gibi unsurları doğru bir biçimde kombinleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan mobilyaları Çayırova mobilya mağazalarından temin edebilirsiniz.

Gebze Mobilya

Yatak odaları yorucu ve zorlayıcı bir gün geçirdiğimizde, yemeği yedikten sonra direkt gitmek istediğimiz yerdir. Kendimizi yatağımıza bırakmak, üstümüze yorganlarımızı çekerek yatmak isteriz. Kısacası bir birey için evin en önemli ve gerekli alanlarından biridir. Bu sebep ile çok iyi bir şekilde dekore edilmelidir. Eğer gereken özen gösterilmez ise kişi uyuması gereken verimli uykuyu uyuyamaz. Bu yüzden Gebze mobilya çevresinde alıcılar için oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. O zaman yatak odası denildiğinde aklımıza ilk gelen şey ile başlayalım. Yatağınızı seçerken çok dikkat etmelisiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal sağlınızı bozmayacak, tam tersine iyi açıdan etkileyecek bir mobilya seçmelisiniz. Eğer deneyebiliyorsanız,yatakları almadan önce denemeniz de fayda var.Yatağımızı seçtikten sonra odamızın verdiği mesaja da dikkat etmeliyiz. Özellikle beyaz renkleri odalarda çokça kullanılan renkler arasında. Çünkü beyaz rengi sizin kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Gebze mobilya severler, bu sebeple kendi içerisinde barındırdıkları şubeleri çok sevmektedirler. Aynı şekilde beyaz renk, odanızı ferah ve geniş de göstermektedir. Özellikle yatak odalarında olabildiğince eşyadan kaçınılması gerektiği düşünülüyor. Çünkü orada asıl amacımız uyumak olmalı ve dikkatimizi dağıtacak, uykumuzu kaçıracak her türlü eşyadan uzaklaşmalıyız. Yatağımızın yanına küçük bir komodin koymanın bir sakıncası olacağı düşünülmemektedir. Böyle birkaç küçük ve yatak odanızın ferahlığını bozmayacak küçük objelerle yatak odanıza Gebze mobilya çevresinde modern ve şık bir hava verebilirsiniz. Beyaza uyumlu siyah renkleriyle de modern bir yatak odası görünümünü çok zorlanmadan sağlayabilirsiniz. Tabii, bazı insanların genel olarak da aileyle yaşayan çocuk ve gençlerin yatak odaları kendi odaları oluyor genelde. Yani içerisinde çalışma masaları ve elektronik aletleri de bulunabiliyor. Yer açısından mecburi yapılan bir şeydir bu. Sonuç olarak, hele de büyük bir aile ise herkesin ayrıolarak, hem yatak hem de çalışma odaları olması lükse kaçabiliyor. Gebze mobilya çevresi için bu durum da oldukça kaçınılmazdır. Böyle bir durumda da yine olabildiğince minimal tutmaya özen göstermek uyku sağlığımız açısından oldukça önemli. Eğer odada bir çalışma masası ve benzeri bir şeyler bulunuyorsa olabildiğince düzenli bırakılması uyku sağlığı açısından çok iyi olacaktır. Bunun dışında odanın bütünlüğünü koruması önemli her kısım da farklı renklerde ve değişik tarzlarda mobilyalar olursa bu odanın çok yorucu olmasını ve siz de tam tersi bir etki yaratmasına neden olacaktır. Yatak odası mobilyalarınızı başkalarının beğenilerine göre almamalısınız. Mutlaka ama mutlaka sizin beğendiğiniz mobilyalar olmalılar. Sonuç olarak siz orada uykuya dalacaksınız ve nasıl sevmediğiniz bir kişiyle bir ömür geçiremezseniz bu da aynı şekildedir. Ayrıca içinize sinmeyen mobilyalar sizin uyku verimliliğinizi yine azaltacak bir unsur olacaktır. Aynı şekilde yarak odalarınızın nerede olduğunu seçerken evin gürültülü bir kısmına değil daha sakin olan bir kısmını yatak odası yapın.Bu da uykunuzun kesilmemesini sağlayabilir. Böylelikle deliksiz bir uyku çekebilirsiniz. Odanızın ışık alma durumu da sizietkileyebilir. Eğer çok fazla ışık alan bir odadaysanız bu uykunuzun bölünmesine ve güneşin sizi rahatsız etmesine yol açacaktır. Böyle bir durumda ya ışığın size gelmesini önleyecek bir perde kullanırsınız ya da yatağınızıodanın daha az ışık alan bir yerine yerleştirirsiniz. Eğer odanız çok az ışık alıyorsa -Gebze mobilya şubelerinde bunu belirtiniz- bu da gün içinde genel olarak odanızın karanlık durmasına neden olacaktır. Eğer odanızda sadece yatak varsa az ışık alması sizi çok etkileyecek bir durum olmayacaktır. Fakat odanızda masa tarzı şeyleriniz varsa odanızın yerini değiştirebilir veya bir masa lambası kullanabilirsiniz.

Sultanbeyli Mobilya

Mobilya üreticilerinin sahip olduğu ürün çeşitliliğinde en önemli nokta, kaliteden taviz verilmemesi gerektiği kesindir. En baştan ev döşemek isteyenlerin veya evindeki eşyaları yenilemek isteyenlerin çıktığı zorlu yolculuğu, en kolay ve en rahat olacak biçimde gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiş; alanının önde gelen üretim merkezleri bu konuda tercih önceliği kazanacaktır. Sultanbeyli mobilya çerçevesinde, ürün çeşitliliğinin yanı sıra eşsiz tasarımlar yapacak profesyonel ellere sahip ustalarla da mobilya alanında en iyiye sahip olabilirsiniz. Ek olarak, iyi bir mobilyanın sağlıklı hayat için de vazgeçilmez bir nokta olduğunun bilincinde olunması sayesinde, uzun yıllar sürecek kaliteli hizmete sahip olursunuz.Sultanbeyli mobilya çevresinde üretilen ürünlerde bir numaralı ölçüt olarak sağlamlığı ele alınması; buradan alacağınız ürünlerin uzun süre kullanıma açık olacağına garanti etmektedir. Burada üretilmiş her ürün eşsiz tasarımlarıyla sizleri büyüler ve konforunuzun seviyesini yıllar sonra bile maksimumda tutacak seviyede kaliteye sahiptir. Bunlara ek olarak günümüzün mobilya seçimlerinde de en çok tercih edilen özelliklerinden biri olan fonksiyonaliteyi de ön planda tutmaktadır. Örneğin, evinizin boyutunun küçük olduğunu düşünüyorsanız, tasarımlar dahilinde fazla yer kaplamayan ancak evinizin şıklığına da şıklık katacak değerde ürünlerimizle bu konuda da sizlerin çözüm kapısı olmaya hazırız.Seçtiğiniz herhangi bir mobilyanın benzer alandaki türevlerine göre ön planda olacağına garanti edebileceğimiz Sultanbeyli mobilya ürünleri; aynı zamanda modayı yakından takip eder haldedir. Bu nedenle herhangi bir yerde gördüğünüz ancak mağaza mağaza gezdiğiniz taktirde bile ulaşamadığınız herhangi bir eşyayı, Sultanbeyli mobilya bünyesinde semt olarak bulmak, gayet olası görünmektedir. Bu nedenle mobilya alışverişi için çıktığınız bu yolda, sizlere en güzel ve en yetkin hizmetin verileceği bu noktaya uğramanız bir numaralı önerimiz olacaktır.Sahip olacağınız mekâna özel olarak seçeceğiniz her türlü mobilyayı bünyesinde barındıran Sultanbeyli mobilya çevresinde; bir de hayallerinizdeki mobilyayı tasarlayıp size sunma hizmeti bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü detayı, mobilyanıza işleyebilecek nitelikte olan ustalara göre; tasarım mobilya yaptırmak, ürünün yapım aşamasında hangi malzemenin kullanılacağına varana dek bir seçim imkânı sunduğundan, kararsız veya özellikle sahip olacağı eşyalar konusunda idealist olan kimseler için de kurtarıcı bir fayda sağlamaktadır.Sultanbeyli mobilya dükkanlarına adım attığınız andan itibaren, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere hitap edecek nitelikte olan mobilyalara ulaşabilirsiniz. Mobilya seçimi konusunda yapacağınız hatalar, uzun süre kullanımınız boyunca size kendini hatırlatacağından, seçim süresinde Sultanbeyli mobilya firmalarındaki çalışanlardan yardım almanızı öneririz. Örneğin, çalışanlar için; sahip olduğu mekâna, bütünüyle yeni eşyalar almak isteyenlerin seçeceği mobilyalarda uyum yakalamasına yardımcı olmak çok önemli bir detaydır. Buna ek olarak sadece belirli bir bölge için bir eşya bakıyorsanız da seçeceğiniz eşyanın evinizin genel temasına uyum sağlaması konusunda oldukça titiz davranılacaktır.Alıcıya yönelik hizmeti en üst noktalara taşıyabilmiş ve bu noktada güvenilir markalar %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmeyi var olduğu zamandan beri odak noktası haline getirmiştir. Bu nedenle saygınlık ve güvenilirliğimizi korumak temel mesele halindedir. Öyle ki; Sultanbeyli mobilya çevresine girdiğiniz andan itibaren istekleriniz doğrusunda en iyi seçimi yapabilmeniz için çabalayan personeller göreceksiniz. Bu doğrultuda yaptığınız tercihler sonrasında, sizlere kalan sadece, yeni eşyalarınızın yerlerini belirlemektir. Bu süreçte eşyalarınız sizler için özenle hazırlanır, paketlenir ve en kısa sürede sahip olduğunuz mekânda yerini alır. Her şey tamamlandığında ise; mobilyalarınızın uzun yıllar boyu en güzel anlarınıza şahitlik etmesi tek dileğimiz olacaktır.

Sancaktepe Mobilya

Mobilya seçimi yapma süreci herkes için o kadar da kolay olmayabilir.Bu süreci kolaylaştırmak için yapacağımız araştırmalar bizim için fazlasıyla yorucu olabilir.Mobilya seçim sürecinde neyi ne için istediğini bilmek,alacağınız mobilyadan konfor vb. durumlar açısından beklentinizin ne olduğunu belirlemek fazlasıyla önem arz eder.mMisyon olarak standartları yüksek, yenilikçi ürünlerle; farklı hayat tarzlarına hitap edebilecek kadar fazla çeşitlilik sunmayı hedefleyen mobilya sektöründeki imalatçılar, yıllardır süregelen sistematik çalışmaları sonucu kaliteli ürün ve nitelikli tasarımlar ortaya koymaya başarmıştır.Sancaktepe mobilya çevresindeki firmalar bu alanda göz boyayan bir firmadır. Sizler de mobilya konusunda danışabileceğiniz yeri henüz seçmemişseniz,Sancaktepe Mobilya’ya uğrayabilirsiniz.Avangart, modern, retro ve sayabileceğimiz,daha pek çok çeşidi bünyesinde bulunduran Sancaktepe mobilya çevresindeki mağazalar; bunlara ek olarak tasarım mobilya üretme hizmetini de sizlere sunmaktadır.Tasarım mobilyalar için sizin anlattığınız hayali öncelikli olarak çizim halinde sizlere sunan, Sancaktepe mobilya çevresindeki bazı mağazalar, beğenmeniz durumunda yapım aşamasında kullanılacak malzemeler için de sizlere danışmakta ve özel istekleriniz varsa ürüne itinayla uygulamaktadır. Profesyonel ellerden çıkan tasarım mobilyalarınız bulunduğu yeri en değerli nokta haline getirecek ve herkesin göz zevkine hitap edecek güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayacaktır.Mobilya seçimi konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz endişelenmeyin; zira internet platformu sayesinde fazlasıyla çeşitle iç içe olabilirsiniz.İnternet ortamı beğendiğiniz mobilyanın türü, hangi malzemeden yapıldığı gibi soruları rahatlıkla yanıtlayabilecek yetkinlikte olup sizlere yön gösterebilecektir. İnternetteki onlarca çeşit arasından sahip olduğunuz mekâna uygun eşyaları rahatlıkla seçebilir ve mağaza mağaza dolaşma derdinden de kurtulmuş olursunuz.Seçeceğiniz mobilyanın sahip olduğunuz mekâna yeni bir soluk getireceğinin farkında olan Sancaktepe mobilya çevresi;nitelikli tasarımları ve kaliteli ürünleri ile sizlere yardımcı olabilir. Sahip olacağınız eşyaların kısa sürede teslim edilmesi gibi taleplerinizin ekstra önemi olduğu mobilyacılık sektöründe nitelikli elemanların da mobilyalarınızı kurması bir o kadar önemli bir husustur.Sancaktepe mobilya alanında, sahip olduğunuz mekânda kullanacağınız eşyaların uzun süre değiştirilmemesi için çabalıyor ve bu bağlamda göze hitap etmenin yanı sıra kalitenin yıllarca korunması için ürünlerini en iyi şekilde hazırlıyor. Eviniz için mobilya baktığınızı ele alırsak, farklı odalar için ayrı seçimler yapmanız gerekmektedir. Bunların bütününe bakıldığında ise belli bir ahenge sahip olması, göz için de yorucu olmayacak, gün sonu yorgunluğunu atmak için geldiğiniz evinizde, eşyalarınız arasında kaybolmadan rahatlıkla dinlenmenizi sağlayacaktır. Örneğin evinizi modern şekilde döşemek istediğinize karar verip salon takımınızı da bu yönde seçtiyseniz, mutfak mobilyaları için de yönlendirileceğiniz nokta modern mobilyalar köşesi olacaktır. Bu yönlendirmeler aldığınız ürünlerin, evin geneline yayılacak bir uyum sağlayacağını mutlaka gözetmelisiniz.Sancaktepe Mobilya şubelerinin sağladığı bir diğer kolaylık ise her bütçeye yönelik olan çalışmalarıyla, çıktığınız yolda eliniz boş olmayacak şekilde sizi uğurlamaya kesin gözüyle bakılmasıdır. Sahip olduğunuz mekânın dizaynı için ayırdığınız bütçeye göre, kaliteden ödün vermeksizin sizlere yardımcı olabilecek nitelikte çeşitliliğiyle internet üzerinden yapacağınız araştırmalar sizleri birçok meşgaleden kurtarıp ek olarak sizlere fonksiyonel birçok ürün sunabilir.İnternet ortamının yanı sıra yapacağınız doğrudan mağazacılık ziyaretleri de sizlere ekstra hizmet sunulması ve almayı düşündüğünüz mobilyaların gözünüzle uyumunu görebilmeyi,konforunu denemenizi ve hissetmenizi sağlayarak sizlere çok alanda fayda sağlayabilir.

Sultangazi Mobilya

Gelişen dünyada artan nüfus, hatta, sadece nüfusa bağlı olmayan artan öğrenci nüfusu,başka şehirlere ve köyden şehirlere yapılan göçlerin sanayiciliğin gelişmesine bağlı olarak artması,marketçilik ve tüketim sektörünün inanılmaz boyutlara ulaştığı ve bunun pandemide taleplere yetişemeyen kargolarda gözlemlediğimiz günümüz dünyası… Bütün bu bahsettiğimiz yukarıdaki örneklerin ortak bir durumu var.Barınmak.Hepimizin nereye ne amaçla gidersek gidelim, mutlaka gitmeden evvel çözüm getirmemiz gereken hususumuz barınmaktır.Peki barınma olarak adlandırdığımız, bir evde yaşamak ve sadece 4 tarafımızda duvar olmasından ibaret midir?Takdir edersiniz ki hayır,barındığımız yerlerde günlük rutinlerimizi yerine getirdiğimiz gibi ek olarak çalışmalarımızı,hobilerimizi vs. de o alanda icra ediyoruz.Konforlu,refah ve mutlu bit hayat istiyorsak hiç şüphesiz ki işe yaşam alanımızdan başlamalıyız.En önemli hayat parçamız sayılabilecek yaşam alanlarımız hem bizim kişiselimiz hem genelimizdir.Konforlu bir yatak aktif dinlenme sağlayacak bir uykuyu,iyi bir omurga sağlığını ve gün içinde size işlerinizde ve sosyal hayatınızda muhteşem bir verim sağlar.Bir yataktan bu kadar sonuca varmak sizlere hayal gibi gelse de yeni üretilen teknolojiyle ortopedik yataklar sizlere çok daha rahat ve konforlu uyku sağlayarak, az önce saydığımız bütün sonuçları almanıza yardımcı olur.Bizzat laboratuvar ortamlarında omurga sağlığı için denenerek üretilen bu yataklar sizlerin sağlığı içinde büyük bir öneme sahiptir.Bilgisayar başında veya masa başında herhangi bir işiniz varsa gün içinde çalışırken omuzlarınızın  öne doğru çöktüğünü sırtınızda kamburunuzun çıktığını fark edeceksiniz.Yaşanılan bu gibi durumlar sizlerin omurga sağlığına zarar verirken ileride yaşanacak birçok hastalığı tetikler.Birçok büyük markayı çevresinde bulunduran Sultangazi mobilya çevresindeki mağazalar sizleri bu ortopedikler yataklarla buluşturarak rahatlığı ve konforu size hissettirebilir.Yatak gibi durumların yanı sıra yine TV izlediğimiz,misafirlerimizle oturup çay içtiğimiz, zaman zaman yorgunluktan üzerine uzandığımız,gelen misafirler için yatak yaptığımız koltuklarda bir anlamda yataklarımızdan önemsiz sayılmaz.Gerek konforunun gerek kapladığı alan gerekse modelinin renginin ve fonksiyonlarının önemiyle çok fazlı incelenmesi gereken koltuk ve kanepelerin seçimi, hiç şühesiz hem estetik anlayışımız,hem sahip olduğu önemli fonksiyonlar hem de kullanışlılığı ve rahatlılığı açısından mobilya denince aklımıza ilk gelendir.Sizleri çok başarılı koltuk takımları,kanepeler,puf,berjerler hatta son dönemlerde rantı yükselmiş köşe koltuk takımları ile çok çeşitlilik, farklı tasarım, kalitesi ve konforuyla Sultangazi mobilya çevresindeki mobilyacılar fazlasıyla ihtiyaçlarınıza cevap verebilir ve sizlere yardımcı olabilir.Koltuk takımları veya tekli koltuklar kullanıldığı yere göre farklı tasarımlarda olabilirler. Örneğin, ofislerde deri koltuk kullanılırken,cafelerde berjer,lobilerde tekli geniş koltuklar kullanılmaktadır.Bu durum bize göstermektedir ki mobilya alışverişlerimizi;mobilyayı kullanacağımız çevreye göre incelememiz ve bu yüzden tasarımda ve üretimde bol çeşit,kaliteli ürünler sağlayabilecek mağazalara yönelmeliyiz.Sultangazi mobilya çevresi sahip olduğu marka değeri yüksek mağaza şubeleri ve daha çok bir alternatif mobilya mağazası ile müşterilere bu anlamda yardımcı olma potansiyelinde bir çevre olabilir.Kariyer alanımızın en önemli kısımlarından biri olan çalışma ortamımız için de doğru seçimler yapabilmek ferah bir ortam yakalamak açısından fazlasıyla önemlidir.Farklı tasarım ve dizaynların olduğu bu çalışma odası ürünlerinin(çalışma masası,kitaplık,koltuk ve konforlu sandalyeler vb.)temini de yine araştırılması gereken önemli bir konudur.İş verimliliğimizi hatta ilhamımızı fazlasıyla etkileyecek bu durumun üzerine eğilmek kariyerimiz ve iş sağlığımız sağlığımız için yardımcı olabilir.Sultangazi mobilya çevresindeki mağazalarda aranılan ölçütlerde çalışma odası mobilyaları bulunabilirsiniz.

Maltepe Mobilya

 Mobilya tercihi evimizin havasını en çok değiştiren etmenlerden birisidir. Mobilya stilimiz bizi, kendi stilimizi yansıtır. Mobilya stillerinde en çok kullanılan stiller klasik, modern, minimal, Akdeniz, bohem ve antika gibi stillerdir. Her birinin kendi içinde bir tarzı ve renk paleti vardır. Klasik stile sahip mobilyalar taşlı, desenli, kabartmalı, oymalı, kakmalı, parlak veya kadife gibi gösterişli kumaşlara sahip mobilyalardır. Klasik tarz genellikle günümüz orta yaşlı ve daha yaşlı kesimin beğenilerine hitap eder. Bordo, fuşya, turkuaz gibi ara renklerden oluşan mobilyalar bu stile daha yakındır. Gösterişli ve heybetlidir. Modern tarz ise daha çok siyah, beyaz, gri, bej gibi temel renkleri bünyesinde bulundurur. Mobilyaların kesimi düz ve sadedir. Teknolojik aletler modern tarzdaki mobilyalarla bütünleşik olarak evi süsler. Klasik ve modern tarzda mobilyaların yanında biblo, küçük objeler ve süsleme kullanımı oldukça yaygındır. Minimalist tarzda ise evde minimum eşya bulunur, kalabalığa yer yoktur. Yine modern tarzda olduğu gibi bej, beyaz, gri renkleri minimalist tarzdaki evlerin ana renkleridir. Yaşanan bölgeye göre mobilya stillerinde değişiklik görülür. Örneğin Maltepe mobilyaları genellikle modern ve minimalist mobilyalardır. Maltepe mobilya tercihlerinde yaş faktörünün etkisi oldukça büyüktür çünkü Maltepe yeni oluşturulan ve daha çok genç nüfusun yaşadığı ve çalıştığı bir bölgedir. Bu sebeple Maltepe mobilya çevresi klasik tarzdan uzaklaşmıştır. Maltepe mobilyalar da daha çok temel renkler tercih edilir. Maltepe mobilya stillerinde sadece modern ve minimalistten ibaret değildir. Klasik tarza sahip mobilyalar da hala kullanılmaktadır. Bununla beraber Akdeniz, bohem ve antika stilleri de oldukça yaygındır. Akdeniz stili genellikle Akdeniz bölgesindeki evlerde kullanılan bir stil olduğundan bu adı almıştır. Akdeniz stilinde ana renk beyaz veya kırık beyazdır. Evin diğer detay renkleri ise orta tonlarda ahşap renkleri ile turkuaz, turuncu ve sarı gibi canlı renklerdir. Akdeniz stili ev dizaynı oldukça ferah ve aydınlıktır. Bohem ve antika stilleri ise birbirine benzemektedir. Bohem stili antika stiline göre daha salaştır ve daha yeni mobilyalar içerir, diğer stillere göre daha dağınık ve karmaşık bir görünüme sahiptir. Genellikle kahve tonları bu stile hakimdir. Mobilyalar çoğunlukla eskidir fakat antika değeri taşıyacak kadar eski ve kıymetli parçalar değildir. Diğer stillere göre daha karanlık bir havası vardır. Antika stili ise genellikle bohem stile göre daha gösterişlidir. İşlemeli, oymalı, taşlı ahşap mobilyalar, kadife döşemeler ve gümüş detaylar bu stilin ana parçalarıdır. Genellikle mobilyalar kahverengi, koyu bordo, koyu yeşil gibi renklerden oluşur. Gösterişli bir stildir. Bohem stiline göre çok daha derli toplu ve düzenlidir. Fakat minimalist stilin aksine küçük parçalar, süslemeler ve detayları çok fazladır. İnce işçilikli mobilyalara ev sahipliği yapar. Evimizin stili bizim stilimizi ve imajımızı yansıtır. Bu nedenle kendimize en uygun stili bularak ona göre evimizi döşememiz hem bizi ev içinde daha mutlu kılar hem de gözümüze daha estetik gözükür. Bu sebeple bu stillerden herhangi birini belirleyerek kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Evlerde renk kullanımında genellikle %60/%30/%10 kuralı uygulanır. Kullanılacak üç renk belirlenerek bu yüzdelik dilimlere göre orantılı olarak dağıtılır. Böylece fazlaca renk karmaşasından kaçınılmış olur ve bir ana renk, bir ara renk, bir de çarpıcı renk belirlenerek evdeki dikkat çekici nokta belirlenir. Siz de stil ve renkler belirleyerek evinizi baştan yaratabilirsiniz. Bunun için gereken tek şey kendinize ait bir stil zevki. Sonrasında işi renklere ve stilinize güvenerek çözebilirsiniz.

Ümraniye Mobilya

Yaşadığınız yeri değiştirmek veya yeniden dizayn etmek birçok insanın bazı zamanlar ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Yaşımız büyüdükçe sizinle birlikte ve zevkleriniz de değişir. Zevklerinizin değişmesinin sonucunda hayatınızın birçok alanında köklü değişiklikler yapma ihtiyacını da çok fazla duyarsınız. Değişiklik yapma isteklerinin en başında da yaşadığımız ortamı değiştirmek gelir. Eski kendinize veda ettikten sonra onun zevklerine ve ilgilerine de veda etmeyi istersiniz. Her insan biliyor ki yaşadığı ortam birçok açıdan kendisini etkiliyor. Tabii ki her insanın zevkleri aynı değil. Bu yüzden yaşadığımız alanı kendimize ve zevkimize en uygun şekilde döşeyebilmek önemli bir nokta. Ümraniye mobilya çevresinde farklı seçenekleri ile her zevke hitap eder. Her yaş kesiminin yaşadığı ortamlar da birbirinden farklılık göstermektedir. Çocuklar daha çok oyuncak ağırlıklı bir ortamda bulunmayı severken, gençler daha ferah; renkleri zevkine uygun ve daha çok kendine zaman ayırabileceği bir ortamda bulunmak ister. Yaşı daha büyük bireyler ise az eşyalı, sadelikten yana karmaşadan uzak bir ortamda yaşamak ister. Ümraniye mobilya, zevke hitap eden çeşitli mobilyalara sahip ve bulunabilirliği yüksek mobilya türlerini semtinde barındırmaktadır. Son yıllarda moda olan minimalist yaşam, evlerde kullanılan mobilyalara da yansıyor. Ana renklerin ve sadeliğin ön plana çıktığı mobilya çeşitleri de kendini gösteriyor. Siz sadelikten değil de çok eşyadan ve karmaşadan yanaysanız, ona uygun mobilyalar ile kendinizi daha çok kendiniz gibi hissedebilirsiniz. Gün içinde girdiğiniz birçok ortam vardır. Girdiğiniz her ortamda evinizdeki kadar rahat hissetmeyebilirsiniz. Gün içinde bulunduğunuz ve evinizdeki rahatlığı bulamadığınız her ortamdan sonra, zevkinize uygun dayayıp döşediğiniz evinize dönmek sizi daha da mutlu edebilir. Sadece rahat değil, huzurlu hissedebilmeniz de önemli. Sevmediğiniz ve rahat etmeyeceğiniz şekilde dekore edilmiş ve düzenlenmiş bir ortama geri dönmek, ayaklarınızın geri geri gitmesine sebep olabilir. Yaşadığınız ortamda kendinize ait ufak bir şeyin bulunmasının bile sizi ne kadar iyi hissettireceğini düşünün. Şimdi de evinizin veya odanızın tamamen sizin istediğiniz şekilde tamamlandığını düşünün. Düşünmesi bile sizi mutlu hissettiriyordur. Ümraniye mobilya severler de bu duyguyu çok iyi bilirler.  Yaşadığınız ortamın renk uyumu, perdeleriniz, koltuk takımınız, televizyon üniteniz hatta seçtiğiniz ışık türü bile bütün gününüzü, siz farketmeden olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Olumsuz yönde etkilemesinin sebebi ortamda bulunan nesneleri sevmiyor oluşunuzdan kaynaklanıyor. Yaşadığınız yerde yapacağınız minik değişiklikler bile sizi, iyi şekilde etkileyebilecek güçtedir. Ümraniye mobilya da civardaki müşterilerin yapacağı değişikliklere uygun mobilyaları içinde barındırır. Değişiklikler yapılırken renk seçimi önemli bir noktadır. Erkekler daha çok siyah ve mavi ağırlıklı odaları tercih ederken, kızlar; pembe, beyaz ağırlıklı odaları tercih etmektedir. Okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocuklar da oda renklerinden çok oyun alanlarına önem vermektedir. Oyun alanı oluşturabilmek için, çocuk odasında az mobilya bulundurulmalıdır ve çocuk her ne kadar önemsemese de kullanılan renklerin boğucu olmaması gerekmektedir. Çocuk odasında kullanılan büyük mobilyalar da çocuğu sıkabilmektedir. Büyük bir yatak ve çalışma masası yerine daha ideal boyutlarda mobilya seçimi de çocuk odasının havasını değiştirebilmektedir. Yatak odası takımları seçilirken de zevkinize uygun yatak odasını seçmek önemlidir. Avangart ve ağır yatak odası takımları son yıllarda eskisi gibi tercih edilmemekle birlikte daha sade ve bej, krem tonlarının kullanıldığı yatak odası takımları seçilmektedir. Başlığı büyük yataklara, odanın tamamını kaplayan dolaplara veda edilmiş, sade başlıklı yataklara ve ideal boy dolaplara da merhaba denilmiş gibi görünüyor.

Kartal Mobilya

emlilerinden bir tanesi oyuncu koltuğu gibi güncel dünyada çok yeni ortaya çıkmış e-spor veya gamer olan kimselerin ihtiyaç duyacağı ürünleri bünyesinde bulundurmasıdır.Yeni nesile de hitap eden iddialı ve estetik hazzı bol tasarımlarıyla dikkat çeken Kartal mobilya çevresi her yaştan ve zevkten kimseye hitap edebileceği gibi özellikle çalışma masası ve kitaplık tasarımlarıyla çok göz boyamaktadır.Özgün tasarımlara sahip mobilya imalatçılarını bünyesinde barından Kartal mobilya çevresi ayrıca koleksiyonları ve üretim serileri ile de mobilya satış piyasasında güçlü bir konumdadır.Hepimizin muhakkak önem verdiği evimizin yani yaşadığımız alanın iç mimarisini en iyi şekilde dizayn etmek gerek hayat kalitemizi arttırmak gerek ise o yaşam alanı içerisinde yapabileceğimiz eylemlerdeki verimliliğimizi ve konforumuzu arttırmak açısından tartışılmaz ve vazgeçilmez bir öneme sahiptir.Söz konusu bu dizaynı en başarılı şekilde yapabilmek için en önemli husus elbette mobilya seçimlerimizdir.Masadan sandalyeye;sandalyeden koltuğa;koltuktan kitaplığa yaşam alanımızı tamamlayan her ürün ek olarak yer kaplamakta ve bizim belkide hareket alanımız,iş odağımız ve genel refahımızı bozmaktadır.Bu duruma getirilebilecek en iyi çözüm, bize alan tasarrufu sağlayabilecek ürünlerdir.Bu alanda bizlere daha geniş alan yaratmamızı sağlayan ürünler bilhassa kitaplık ve dolaplar olarak karşımıza çıkmaktadır.Duvar oyularak oturtulan kitaplıklar, bizlere hem büyük ve geniş içini dilediğimizce doldurabileceğimiz bir kitaplık, hem de yaşam alanımızın mimarisinde muhteşem bir görüntü yakalamamızı sağlar.Bunun gibi bizlere hem pratik çözümler hem de muhteşem görüntüler yakalayabileceğimiz avantajlar sağlayan ürünleri Kartal mobilya çevresindeki mobilya şubelerinde bizlere hitap eden moda ve tasarım şekliyle bulabiliriz.Dekoratif ayna gibi evimizi süsleyen birçok ürün bizler için vazgeçilmezdir ancak mobilya denince akla gelenler koltuk masa sandalye klişeleridir.Elbette, sağlıklı bir konut hayatı ve ofis,bahçe mobilyaları vb. konut türleri için de şart olan bu malzemelerin yanı sıra birinci yaşam alanımız olan evimizin içini en dekoratif,göz boyayan bir estetik ile donatmak hepimizin isteyeceği bir husustur.Bu hususta dikkat edilen başlıca en önemli durumlardan biri ise halı veya kilimlerin koltuk takımımızın,mutfak masamız,dolaplarımız vb. diğer mobilyalar ile uyumudur.Hepimizin bir odaya girerken genel anlamda odayı gördüğünde gözünde muhakkak önemli alan kaplayan halılarımız zemini kaplaması dolayısıyla yanlış tercihlerde fazlasıyla göz yorabilmektedir.Yemek odası takımınızı, oturma odası takımınızı, salon takımınızı, çocuk odası takımınızı sizler yerine, sizin istekleriniz üzerine dizip düzenleyebilecek olan Kartal mobilya çevresinde mobilya şubeleri kaliteli hizmetiyle sizleri göz yoran zevksiz modellerden kurtarıp evinizde ağırladığınız misafirleri hayran bıraktırabilir.Bu anlamda yine tamamlayıcı ürünler olan vestiyerler, evimizin girişinde ve koridorda kapladığı alanla da çok tehlikeli olabilecek bir vazgeçilmez mobilya parçasıdır.Alan tasarrufu sağlaması her ne kadar zor olsada iyi bilinmelidir ki ayakkabılık,askılık,anahtar, telefon ve cüzdan gibi ürünlerin kaybolmadan yerinin bilinmesini sağlamak gibi birçok fonksiyonu olan bu mobilya parçası yine kütüphaneler gibi duvara monteleri sayesinde daha az yer kaplayabilmektedir.

Eyüp Mobilya

Mobilyalar şüphesiz evlerimizi dizayn ederken kullandığımız en büyük yapı taşları ve stilimizin birer yansıtıcısıdır. Mobilya tercih ederken kişisel beğenilerimize, mobilyanın işlevselliğine, duruşuna, stiline, modern veya geleneksel olup olmamasına ve daha birçok özelliğine dikkat ederiz. Mobilyalarda görmek istediğimiz stili ve tarzı yaratan en büyük etmenlerden biri ise mobilyada renklerin kullanımıdır. Minimalist ve modern mobilyalarda siyah, beyaz, bej, gri gibi tonlar ağarlıktadır. Klasik, işlemeli, taşlı, desenli mobilyalarda ise mor, bordo, turkuaz, fuşya gibi daha iddialı renkler tercih edilir. Eyüp mobilya tercihleri genelde bu gibi klasik mobilyalardan yanadır. Koyu ve açık renklerin kullanım oranı ve yeri mekanın ferahlığını ve büyük-küçüklüğünü etkileyen bir etmendir. Bu sebeple küçük odalarda açık olan mobilya renkleri tercih edilebilir, koyu renkler odayı daha da dar gösterir. Çok açık renkler de koyu renkler gibi göz yorabileceğinden orta tonlarda tercih yapmak hem geniş hem dar odalar için daha iyidir. Koyu renklerin açık renklerle doğru oranda kullanılması odanın ferahlığını artırır. %60 oranında kullanılan duvarların rengi ve %30 oranında kullanılan döşemelerin renginin orta ton, açık tonda kullanılması odayı daha ferah hale getirir. %10 da mobilyalardır. Mobilya renklerinin tamamı koyu renklerden seçilmemelidir. Siyah gibi çok koyu renkler orta veya açık tonlarla kombinlenmelidir. Ahşaba gelecek olursak bir mekanda birden fazla farklı renkte ahşap mobilya kullanımı mobilyaların uyumsuz görünmesine sebep olabilir. Eyüp mobilya severleri daha çok bu şekilde kullanır. Fakat en fazla iki ayrı renk ahşap kullanılması daha çok tavsiye edilir çünkü daha fazla farklı tonda ahşap rengi göz yorar. Parkelerde de son dönemlerde en çok grimsi açık beyazlar kullanılmaktadır. Bu da mekanı daha ferah ve modern gösteren bir başka etmendir. Özellikle son dönemlerde klasik mobilyalardan uzaklaşılmış olması dolayısıyla gri, siyah, bej, krem, beyaz gibi temel renkler daha mobilya renkleri arasında daha çok revaçtadır. Fakat klasik mobilyaların kullanımı da hala devam etmektedir. Bordo, fuşya, turkuaz gibi açık ve koyu tonlarda ara renkler bu klasik mobilyalarda en çok kullanılan renklerdir. Eyüp mobilya çevresinde bu gibi mobilyalara ulaşılabilir. Son dönemlerde trend olan minimal oda tasarımları veya modern oda tasarımları sebebiyle daha sonraki nesillerde klasik mobilya renklerinden uzaklaşılarak daha evrensel mobilya tasarımlarının ve renklerinin kullanımının artacağı düşünülmektedir. Eyüp mobilya şubeleri hala genellikle klasik bir yapıya sahiptir. İstanbul'un eski yerleşim yerlerinde genellikle hala klasik mobilyalar tercih edilmektedir. Klasik mobilyalarda işlemeler, desenler, şekiller daha fazladır. Ayrıca çoğunlukla kumaşlarda saten, kadife vb. gösterişli kumaşlar seçilir. Klasik mobilya renklerini birbiri ile uydurmak daha kolaydır. Çünkü çok fazla desen, çok çeşitli renklerin bir arada bulunması bu mobilya tarzının kendine has bir özelliğidir. Bu mobilya tarzını genellikle ülkemizdeki yaşlı nüfus tercih ederken genç kesim daha minimal ve modern mobilyalar tercih etmektedirler. Eyüp mobilyalarının pek çoğu klasik yapıdadır. Renklerin kullanımı odanın derinliğini ve mobilyaların birbiri ile uyumunu etkiler. Çok canlı birçok rengi aynı odadaki mobilyalarda kullanmak göz yorar. Ayrıca çok koyu, çok açık renkli mobilyalar da benzer şekilde yorucudur. Bu nedenle mobilya renklerinde orta tonları tercih etmek daha güvenlidir. Kişisel beğeniler, zevkler, mobilya tercihleri kişiden kişiye değişebilse de odaları ferah ve aydınlık gösterme arzusu hepimizde aynıdır. Bu nedenle mobilya renklerinin tercihinde bahsettiğim %60/%30/%10 kuralına uyabilir ve genellikle orta tonları tercih ederek odalarınızın göz yormasını engelleyebilir, evinizde daha ferah bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Şişli Mobilya

Eve dönme vakti geldiğinde eve koşarak mı gidiyorsunuz yoksa hiç istemeyerek mi gidiyorsunuz? İlk cevabı veriyorsanız, evinizi içinize sinen bir şekilde dayayıp döşemişsiniz demektir. İkinci cevabı veriyorsanız, evinizde kullandığınız mobilyalar içinize sinmeyen ve çok da sevmediğiniz mobilyalardır. Bir eve, odaya taşınırken; bulunduğunuz yerden ayrılırken gittiğiniz yer sizin için yeni hayat, yeni başlangıçlar anlamları taşır. Gittiğiniz yerde yaşayacağınız ortamı oluştururken seçtiğiniz mobilyalar da başlayacağınız yeni hayat kadar önem taşır. Zevkinize en uygun mobilyaları seçmeniz, yaşadığınız ortamın havasına hava; rengine renk katar. Çünkü orası artık sizin için bir yaşam alanından daha fazlası olur. Zamanınızın çoğunu orada geçirmeyi isteyebilir, oradan hiç çıkmak istemeyebilirsiniz. Şişli mobilya, müşterilerinin zevklerine en uygun mobilyalar ile donatılmış şubeler içermektedir. Yaşadığınız ortamda kullandığınız her şey sizi oraya daha çok bağlayıp daha çok uzaklaştırabiliyor. Şişli mobilya, sizi yaşadığınız ortama bağlayacak ve evinize dönerken şen şakrak bir şekilde dönmenize neden olacak mobilyaları içinde barındırıyor. Güne başlarken severek aldığınız mutfak veya yemek masanıza hazırladığınız bir kahvaltı, evden çıkmadan önce koltuğunuzda yudumlayacağınız çayınız veya kahveniz, oluşturduğunuz okuma alanında okuyacağınız kitabınız. Hepsi gözünüze küçük gelen ama gününüzü, gün içindeki sizi etkileyen büyük detaylardır. Zaman akıp giderken, birçok insan kendine zaman ayıramadığı için yakınır. Yaşadığınız evi zevklerinize ve ilgililerinize uygun donatırsanız şayet kendinize zaman ayırmak için dışarıya ihtiyaç duymayı da bırakmış olursunuz. Şişli mobilya, hobilerinizi gerçekleştirebilmeniz için, kendinize zaman ayırabilmeniz için doğru mobilyaların durağı. Evde olmayı sevmiyorsanız, yaşadığınız ortamı kendi zevklerinize uygun döşeyerek evde bulunmayı sevecek kıvama gelebilirsiniz. Evde mesleğini icra eden biriyseniz, evinizin her köşesini kendinize uygun bir hale getirmeniz sizi, evden sıkmak yerine oraya bağlayacaktır. Şartlar farklılaşsa da her insan, yaşadığı ortamın kendi zevkine uygun olmasını ister. Bu kimi zaman ev değil de bir oda olabilir veya bir köşe. Yaşadığınız ve kendinize ayırdığınız yer neresi olursa olsun, size uygun olması ve sizi yansıtması bu ortamın, en rahat edeceğiniz yer haline gelmesine sebep olur. Şişli mobilya çevresinde kendinize uygun olan hangi mobilyayı alırsanız alın; yaşayacağınız ortama yerleştirdikten sonra size kendinizi rahat hissettirecektir. Genç, yaşlı-kadın,erkek farketmeksizin herkesin zevkine hitap eder. Zevkiniz ne olursa olsun, ister sadeliği seven bir insan olun ister karmaşayı ve renkliliği seven bir insan olsun, isterseniz de modaya ayak uydurmayan tamamen dilediği gibi evini döşemek isteyen bir insan olun... Bunların hepsi sizin için önemli noktalardır. Evde yaşayacak, hayatını idame ettirecek, evdeki mutfakta yemek hazırlayacak, koltuğa oturup dizi izleyecek, güne o evde başlayıp günü o evde kapatacak olan sizsiniz. Önemli olan rahat ve kendinizi, evinizde gibi hissetmeniz ve Şişli mobilya mekanları bu kriterleri fazlası ile karşılamaktalar. Evinize gelen insanlar, sizi yansıtan bir evde bulunmaktan hoşnutluk duyacaklardır. Evinize ilk defa gelen birisi ise sizi bu kadar yansıtan bir evde olduğu için sizi, tanımanın zevkine daha çok varacaktır. Her insanın kendine bir alan oluşturmaya ihtiyacı vardır. Şişli mobilya da bu alanı oluşturabilirsiniz.  Gün içinde kendi ile baş başa kalmaya, belki biraz şekerleme yapmaya, kitap okumaya veya hobilerine uygun herhangi bir şey yapmaya ihtiyaç duyar. Böyle bir alanı oluşturabilmenin en önemli noktası da kuşkusuz seçtiğimiz mobilyalardır. Doğru ve zevke uygun mobilya, daha iyi bir yaşam demektir. Siz de doğru mobilya seçimleriniz ile hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.